SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 434 141 Kč
(78 521 Kč / m²)
Prodej
1+1
31 m²
Legionowo

místnosti1+1
plocha31 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wpro...

Podlaží:
3. podlaží z 10
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Legionowo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska