SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 329 702 Kč
(108 769 Kč / m²)
Prodej
3+1
49 m²
Pawia, Kraków

místnosti3+1
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Okazja, przedstawiam 2. Pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 50m2 zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Krakowa - Grzegórzki...

Ostatní
Stáří nabídky: 455 dní
Aktualizováno: 454 dní

Lokalita

Pawia, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Investime sp zoo

Jan Przała