SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 776 188 Kč
(96 825 Kč / m²)
Prodej
1+1
39 m²
Paulińska, Kraków

místnosti1+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Paulińskiej 30, w jednej z najbardziej klimatycznych i prestiżowych części krakowskiego Kazimierza....

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Paulińska, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nest Brokers Estate Agency

Szymon Bierówka