SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 039 640 Kč
(96 916 Kč / m²)
Prodej
2+1
52 m²
Juliusza Lea, Kraków

místnosti2+1
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m², położone na 3. piętrze 5-piętrowej kamienicy z cegły przy ul. Lea — w ścisłym centrum Krakowa, tuż obok ...

Podlaží:
3. podlaží z 5
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Juliusza Lea, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Livinder

LIVINDER Nieruchomości