SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 096 909 Kč
(94 387 Kč / m²)
Prodej
2+1
54 m²
Pędzichów, Kraków

místnosti2+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Szlak, centrum Krakowa - 54,5m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową ofertę w ...

Podlaží:
3. podlaží z 3
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Pędzichów, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Anna Antczak