SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 498 348 Kč
(103 148 Kč / m²)
Prodej
3+1
63 m²
Kobierzyńska, Kraków

místnosti3+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy...

Podlaží:
1. podlaží z 5
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Kobierzyńska, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Monika Rytter