SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 819 983 Kč
(119 649 Kč / m²)
Prodej
2+1
57 m²
Rydlówka, Kraków

místnosti2+1
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego ...

Podlaží:
4. podlaží z 6
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rydlówka, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Monika Sosnowska-Rainer