SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 832 133 Kč
(73 285 Kč / m²)
Prodej
1+1
25 m²
Kalwaryjska, Kraków

místnosti1+1
plocha25 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze. !!! Mieszkanie znajduje się w zadba...

Zařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Kalwaryjska, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Kamil Dedo