SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 722 262 Kč
(77 779 Kč / m²)
Prodej
1+1
35 m²
Mała Góra, Kraków

místnosti1+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1 POKOJOWE MIESZKANIE w Krakowie Bieżanów - Prokocim Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na ulicy Mała Góra. Zadzwoń i umów się na prezentację - mamy kl...

Podlaží:
10. podlaží z 11
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Mała Góra, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Justyna Bielacha