SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 523 079 Kč
(96 236 Kč / m²)
Prodej
3+1
47 m²
Celna, Kraków

místnosti3+1
plocha47 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

3 OSOBNE POKOJE UL. CELNA - STARE PODGÓRZE Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 M2 zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 1900. Mieszkanie...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Celna, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Monika Sosnowska-Rainer