SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 189 027 Kč
(120 675 Kč / m²)
Prodej
3+1
43 m²
Stelmachów, Kraków

místnosti3+1
plocha43 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję ...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Stelmachów, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Natalia Słomka