SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 842 578 Kč
(82 078 Kč / m²)
Prodej
3+1
59 m²
Generała Augusta Fieldorfa-Nila, Kraków

místnosti3+1
plocha59 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

SŁONECZNE, 3-POKOJOWE Z KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ KROWODRZA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,71 m2, położon...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaSamostatná kuchyněSprchový kout

Podlaží:
1. podlaží z 7
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Generała Augusta Fieldorfa-Nila, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Elżbieta Rudek