SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 822 474 Kč
(146 604 Kč / m²)
Prodej
3+1
67 m²
Piotra Borowego, Kraków

místnosti3+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaAno

Popis

Nowoczesny apartament 67,37m z ogródkami w sercu Woli Justowskiej - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni...

Zařízený
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Piotra Borowego, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Patrycja Rubinkiewicz