SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 086 000 Kč
(88 171 Kč / m²)
Prodej
1+1
35 m²
Świętego Jacka, Kraków

místnosti1+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

KAWALERKA PRZY ZAKRZÓWKU DĘBNIKIDo sprzedaży mieszkanie przy ulicy Świętego Jacka o powierzchni 35,48 m2. Mieszkanie znajduje się na1 piętrze, jest fu...

Podlaží:
1. podlaží z 3
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Świętego Jacka, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nest Brokers Estate Agency

Patryk Solecki