SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 773 958 Kč
(96 768 Kč / m²)
Prodej
1+1
39 m²
Cieszyńska, Kraków

místnosti1+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 39,35m², położone w klimatycznej kamienicy w centralnej części Kraków. Idealna propozycja zarówno do ...

Podlaží:
1. podlaží z 3
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Cieszyńska, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Livinder

Mateusz Bień