SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 882 767 Kč
(97 069 Kč / m²)
Prodej
1+1
40 m²
Andrzeja Potebni, Kraków

místnosti1+1
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej klimatycznych i cenionych części Krakowa – tuż p...

Elektrické
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Andrzeja Potebni, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Livinder

Maja Nawrot