SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 721 360 Kč
(65 574 Kč / m²)
Prodej
4+1
72 m²
Aleja Generała Władysława Andersa, Kraków

místnosti4+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż duże mieszkanie z 3 niezależnymi pokojami i osobną kuchnią 72m2 przy os. Handlowe, Nowa Huta LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się na osi...

Podlaží:
2. podlaží z 5
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Aleja Generała Władysława Andersa, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Adam Stawowy