SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 405 353 Kč
(74 029 Kč / m²)
Prodej
2+1
46 m²
Osiedle Kalinowe, Kraków

místnosti2+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w z...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Osiedle Kalinowe, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Aleksandra Kicwak