SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 399 630 Kč
(125 912 Kč / m²)
Prodej
1+1
27 m²
Piaskowa, Kraków

místnosti1+1
plocha27 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 27,5 m², zlokalizowane przy ul. Piaskowej w Kraków. Lokal jest całkowicie nowy – n...

Podlaží:
1. podlaží z 3
Stáří nabídky: 48 dní
Aktualizováno: 48 dní

Lokalita

Piaskowa, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Livinder

Weronika Podleś