SUPA24
Dům a okolí; výhled
Dům a okolí; dřevěná podlaha, dlažba, vysoké stropy, přirozené světlo
Dům a okolí; dřevěná podlaha, vysoké stropy, přirozené světlo
6 963 314 Kč
(145 069 Kč / m²)
Prodej
1+1
48 m²
Mostowa, Kraków

místnosti1+1
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartament premium w odrestaurowanej kamienicy - Kazimierz | 48,61 m² | inwestycja lub second home Wyjątkowy apartament zlokalizowany w sercu Krakowa ...

Podlaží:
3. podlaží z 3
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Mostowa, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Justyna Kawecka