SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 158 580 Kč
(121 332 Kč / m²)
Prodej
2+1
59 m²
Bosacka, Kraków

místnosti2+1
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa - ul. Bosacka, Stare Miasto | 59 m Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone przy ul. Bosackiej, w...

Podlaží:
2. podlaží z 2
Stáří nabídky: 316 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Bosacka, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Magdalena Tynka