SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 292 462 Kč
(99 825 Kč / m²)
Prodej
1+1
43 m²
Aleja Adama Mickiewicza, Kraków

místnosti1+1
plocha43 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Kawalerka z ogromnym potencjałem! Ul. Zygmunta Krasińskiego - tuż przy Wiśle i Wawelu Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 43,71 m² w serc...

Ostatní
Stáří nabídky: 313 dní
Aktualizováno: 311 dní

Lokalita

Aleja Adama Mickiewicza, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Izabela Bułat