SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 172 079 Kč
(35 608 Kč / m²)
Prodej
3+1
61 m²
Górnicza, Kowary

místnosti3+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Kowary Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,4 m² , usytuowane na 1. piętrze zadbanego budynku w spok...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Górnicza, Kowary
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Patrycja Oleksy