SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 207 314 Kč
(44 546 Kč / m²)
Prodej
2+1
72 m²
Mazowiecka, Kołobrzeg

místnosti2+1
plocha72 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

DO KOŃCA MAJA NIŻSZA CENA!!! 560900 PLN
Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne mieszkanie o pow. 64 m 2 , położone w centrum Kołobrzegu .

Podlaží:
3. podlaží z 3
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Mazowiecka, Kołobrzeg
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Monika Synowiec