SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 976 912 Kč
(45 975 Kč / m²)
Prodej
2+1
43 m²
Żurawia, Kielce

místnosti2+1
plocha43 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaAno

Popis

Na sprzedaż mieszkanie o pow . 43,66 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie skł...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Żurawia, Kielce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz