SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 169 244 Kč
(65 735 Kč / m²)
Prodej
2+1
33 m²
Kielce

místnosti2+1
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Cza...

Podlaží:
2. podlaží z 4
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Kielce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERCO SARACEN

Dorota Pękalska-Perz