SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 885 229 Kč
(48 339 Kč / m²)
Prodej
1+1
39 m²
Pocieszka, Kielce

místnosti1+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO U NAS !!! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o ...

Podlaží:
4. podlaží z 5
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Pocieszka, Kielce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

OAKESTATE

Beata Pasis