SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 998 651 Kč
(45 424 Kč / m²)
Prodej
2+1
44 m²
Dąbrowska, Kielce

místnosti2+1
plocha44 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizac...

Zařízený
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Dąbrowska, Kielce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TWOJE M KIELCE

Weronika Mularczyk