SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 286 700 Kč
(44 837 Kč / m²)
Prodej
2+1
51 m²
Urzędnicza, Kielce

místnosti2+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,16 m² , usytuowane na 3 piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Południowej, na...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Urzędnicza, Kielce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERCO SARACEN

Dorota Pękalska-Perz