SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 368 032 Kč
(71 759 Kč / m²)
Prodej
2+1
33 m²
Jana Samsonowicza, Kielce

místnosti2+1
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 33,13 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonow...

Podlaží:
1. podlaží z 3
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Jana Samsonowicza, Kielce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski