SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 257 762 Kč
(57 154 Kč / m²)
Prodej
3+1
57 m²
Stefana Żeromskiego, Kielce

místnosti3+1
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57 ,40 m² , położone w ścisłym ...

Podlaží:
2. podlaží z 2
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Stefana Żeromskiego, Kielce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TWOJE M KIELCE

Patrycja Nowek