SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 316 531 Kč
(50 250 Kč / m²)
Prodej
3+1
66 m²
Hercyńska, Kielce

místnosti3+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, w 4-piętrowym bloku, usytuowanym przy ul. Dewońskiej, na os. Ś...

Podlaží:
2. podlaží z 4
Stáří nabídky: 174 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Hercyńska, Kielce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERCO SARACEN

Magdalena Prokopoudi