SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 295 370 Kč
(51 490 Kč / m²)
Prodej
3+1
64 m²
Kielce

místnosti3+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstaw...

Podlaží:
1. podlaží z 4
Stáří nabídky: 189 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Kielce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz