SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 482 368 Kč
(44 920 Kč / m²)
Prodej
2+1
33 m²
Strzelców Bytomskich, Katowice

místnosti2+1
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe , o powierzchni 33,2 m², znajdujące się w Katowicach przy ul. Przedwiośnie. Atuty nieruchomośc...

Ostatní
Stáří nabídky: 441 dní
Aktualizováno: 440 dní

Lokalita

Strzelców Bytomskich, Katowice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MDK SILESIA

Aleksandra