SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 443 503 Kč
(74 435 Kč / m²)
Prodej
4+1
100 m²
Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra

místnosti4+1
plocha100 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Wyposażony apartament w Cieplicach Śląskich-Zdroju! WIRTUALNA WIZYTA: ZAPRASZAM Zdjęcia przedstawiają aktualny stan nieruchomości . Zapraszam do zapo...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Andrzej Reut