SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 274 939 Kč
(72 776 Kč / m²)
Prodej
2+1
45 m²
Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra

místnosti2+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartament nr 9 w budynku W-2 położony na drugim p iętrze , od strony północno - wschodniej powierzchnia 4 5,82 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon...

Podlaží:
2. podlaží z 2
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Roksanes Żukowski