SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 144 599 Kč
(31 794 Kč / m²)
Prodej
1+1
36 m²
Generała Józefa Hallera, Grudziądz

místnosti1+1
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zaplanowanego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 36,66 m2 (łączna powierzchnia w...

Podlaží:
2. podlaží z 3
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Generała Józefa Hallera, Grudziądz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Sławomir Laskowski