SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 772 629 Kč
(26 068 Kč / m²)
Prodej
2+1
68 m²
700-lecia, gmina Żnin

místnosti2+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Wyjątkowe 68m2, słoneczne mieszkanie w sercu Żnina - inwestycja z potencjałem!Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie doskonałą lokalizację z ogrom...

Podlaží:
1. podlaží z 2
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

700-lecia, gmina Żnin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Alina Krupecka