Výpis nabídek
6
6
6
2 281 545 Kč
(24 272 Kč / m²)
Prodej
4+1
94 m²
Jesionowa, gmina Wołów
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
94 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Mieszkanie 4-pokojowe 82,4 m2
Opiekun oferty
Paweł Grzesik
tel. 602 101 602
Otoczenie nieruchomości
Mieszkanie położone jest w Wołowie spokojnej, zie...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Internet
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Typ vytápění:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Podlaží:
1. podlaží z 1
Stáří nabídky:
36 dní
Aktualizováno:
34 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Jesionowa, gmina Wołów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.