SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 713 528 Kč
(28 091 Kč / m²)
Prodej
3+1
61 m²
Gdańska, gmina Więcbork

místnosti3+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie 61,87 m², garaż 22 m² oraz działka 200 m² z domkiem letniskowym 35 m² w Więcborku! Blisko centrum! Spokojna okolica!Na sprzedaż komfortowe,...

Podlaží:
3. podlaží z 3
Stáří nabídky: 294 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Gdańska, gmina Więcbork
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Magdalena Stachowicz