SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
944 272 Kč
(17 816 Kč / m²)
Prodej
2+1
53 m²
Koszarowa, gmina Susz

místnosti2+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,70 m², położone w urokliwej okolicy Susza, przy ul. Koszarowej. To idealna oferta dla os...

Podlaží:
1. podlaží z 2
Stáří nabídky: 43 dní
Aktualizováno: 35 dní

Lokalita

Koszarowa, gmina Susz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Patrycja Figurska