SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 713 324 Kč
(28 555 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Kolejowa, gmina Stepnica

místnosti3+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,05 m2, położone na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Stepnicy. Do lokalu przy...

Podlaží:
3. podlaží z 3
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Kolejowa, gmina Stepnica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Małgorzata Rutkowska