SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 133 863 Kč
(41 840 Kč / m²)
Prodej
3+1
51 m²
Tartaczna, gmina Siewierz

místnosti3+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Kup mieszkanie bezpośrednio od dewelopera – bez prowizji, bez podatku PCC (2%) i w najlepszej cenie na rynku!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ...

Podlaží:
3. podlaží z 3
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Tartaczna, gmina Siewierz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME - estate

Marcin Kwietniewski