SUPA24
Ostatní
Ostatní
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl
4 177 689 Kč
(61 437 Kč / m²)
Prodej
4+1
68 m²
Mieszczańska, gmina Siechnice

místnosti4+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż przytulne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej i zielonej części Siechnic, ...

Ústřední dálkové
Stáří nabídky: 80 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Mieszczańska, gmina Siechnice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Rafał Szewczyk