SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 215 084 Kč
(73 452 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Świętej Rity, gmina Siechnice

místnosti3+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

NA SPRZEDAŻ - tylko u nas! BUDYNEK: Kameralne osiedle budynków 1-piętrowych. Osiedle z 2013 roku, zadbane i spokojne. MIESZKANIE: Mieszkanie o powierz...

Plynové
Stáří nabídky: 217 dní
Aktualizováno: 64 dní

Lokalita

Świętej Rity, gmina Siechnice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Jakub Pawluś