SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 839 822 Kč
(53 331 Kč / m²)
Prodej
2+1
72 m²
Radzymińska, gmina Serock

místnosti2+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Serocku. Aktualnie na powierzchnię mieszkania składa się: -sal...

Podlaží:
1. podlaží z 2
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Radzymińska, gmina Serock
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska