SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 474 882 Kč
(59 510 Kč / m²)
Prodej
4+1
92 m²
Młynarska, gmina Piaseczno

místnosti4+1
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z sauną | 92 m² | Piaseczno, ul. Młynarska Przestronne, komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, położon...

Podlaží:
8. podlaží z 16
Stáří nabídky: 25 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

Młynarska, gmina Piaseczno
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MODERN TOWN

Adam Chmielewski