SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 950 538 Kč
(61 727 Kč / m²)
Prodej
2+1
64 m²
Paczółtowice, gmina Krzeszowice

místnosti2+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaAno

Popis

2 pokoje 64,72 m² | golf | wysoki standard | taras | Paczółtowice | Krzeszowice Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,72 m² , ...

Zařízený
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Paczółtowice, gmina Krzeszowice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Wojciech Sudoł