SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 851 258 Kč
(71 281 Kč / m²)
Prodej
2+1
40 m²
Szumilas, gmina Kolbudy

místnosti2+1
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu zapewniającym komfort życia, dostęp do terenów zielon...

Podlaží:
1. podlaží z 3
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Szumilas, gmina Kolbudy
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Joanna Szulc