SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 233 450 Kč
(43 793 Kč / m²)
Prodej
2+1
51 m²
gmina Kołbaskowo

místnosti2+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie W ZIELONEJ OKOLICY na sprzedaż,
Do generalnego remontu i własnej aranżacji. Blisko żłobka, przedszkola, żabki, supermarketu oraz paczkomat...

Podlaží:
2. podlaží z 2
Stáří nabídky: 105 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

gmina Kołbaskowo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME - estate

Anna Stefanowicz